CO ROBIMY?

01.

— Produkujemy

szeroki zakres najwyższej jakości produktów odblaskowych – reklamowych, sportowych, odzieżowych jak i gadżetów. Nasze wyroby zawierają certyfikaty CE.

02.

— Sprzedajemy

produkty naszych własnych marek i zewnętrznych firm. Jesteśmy największym dystrybutorem odblasków w Polsce. 

03.

— Drukujemy

reklamy na naszych firmowych produktach jak i innych materiałach klienta. Posiadamy własną drukarnię ściśle powiązaną z produkcją – Imperium Druku.

04.

— Zatrudniamy

ludzi z pasją, którzy tworzą odpowiedzialną, zgraną i ambitną rodzinę Kando! Chcemy być najlepszym pracodawcą a dzięki naszemu programowi stażu, również pierwszą firmą dla wielu młodych ludzi.

05.

— Dbamy

o każdą osobę która ma styczność z naszą firmą. Tworzymy warunki pracy takie, w jakich sami chcielibyśmy spędzać czas. Troszczymy się o naszych klientów tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. Dbamy również o środowisko i otaczający nas świat.

06.

— Pomagamy

ambitnym ludziom w osiąganiu ich celów. Wspieramy sportowców, akcje charytatywne, fundujemy sprzęty i dofinansowujemy zawody. Pomagamy również urzędom w edukacji ludzi na temat bezpieczeństwa.

O NASZYCH MARKACH

Odblaski24.com.pl

Największy w Polsce dostawca odblasków. W asortymencie znajdują się  wszelakie produkty odblaskowe z każdej półki w przystępnych cenach.

Refloactive

Certyfikowane produkty odblaskowe. Markowa odzież sportowa oraz gadżety pełniące również funkcje bezpieczeństwa, wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Imperium Druku

Drukarnia specjalizująca się w nadrukach reklamowych na produktach odblaskowych oraz wszelkich produktach własnych i powierzonych. Ściśle współpracuje z produkcją odblasków Kando Plus.

Platforma Odblaskowa

Platforma internetowa do automatycznego zamawiania hurtowych ilości odblaskowych produktów reklamowych z indywidualnymi nadrukami.

DragonFly

Sklep internetowy z ekskluzywnymi lampami witrażowymi najwyższej jakości.

JESTEŚMY WYŁĄCZNYM DYSTRYBUTOREM

WSPÓŁPRACA

Prowadzisz agencję reklamową?

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty współpracy z agencjami reklamowymi, która daje korzystniejsze warunki handlu naszymi produktami oraz wiele innych udogodnień.