KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy Refloactive Niciak Group!

Refloactive Niciak Group to najszybciej rozwijający się producent odblasków w Polsce.

Jesteśmy firmą zatrudniającą ponad 70 osób pracujących w biurach i na produkcji w Bydgoszczy oraz mobilnie na terenie całego kraju. Produkujemy i dystrybuujemy szeroko pojęte produkty odblaskowe, odzież sportową, produkty reklamowe oraz lampy witrażowe. Kando Plus to właściciel takich marek jak Odblaski24.com.pl, Refloactive, Imperium Druku, Platforma Odblaskowa oraz DragonFly24.

Dzięki ciągłemu rozwojowi firma wprowadza coraz to nowsze rozwiązania i technologie nastawione na zwiększenie efektywności pracy i rozwój pracowników. 

— Wysoka jakość

naszych produktów wynika nie tylko z wieloletniego doświadczenia w branży, lecz także z profesjonalnego podejścia i wysokich standardów, jakich przestrzegamy w ramach naszej działalności. Wierzymy, że kompleksowe rozwiązania oznaczają dla naszych Klientów komfort i wygodę szybkich realizacji zleceń, dlatego też proponujemy tak różnorodne gadżety odblaskowe w jednym miejscu.

— Wykonujemy również

nadruki reklamowe, które nadadzą akcesoriom indywidualnego charakteru i pomogą wypromować daną działalność gospodarczą, szkołę, przedszkole, urząd lub inną organizację.

KANDO (感度) to w języku japońskim wrażliwość. Nasze zen to koncentracja na świadomości tego, że bezpieczeństwo na drodze to podstawa. Już od wielu lat naszym celem jest uwrażliwienie społeczeństwa różnymi akcjami promującymi odzież ostrzegawczą i gadżetów odblaskowych chroniących zdrowie i życie nie tylko po zmroku. Wyczulenie na swoje bezpieczeństwo, a także pozostałych uczestników ruchu drogowego poprzez wprowadzenie do swojego ubioru elementów odblaskowych powinno dotyczyć każdego z nas. W filozofię firmy KANDO PLUS mamy wpisane dobro Klienta, Analizę danych, Nastawienie na wrażliwość społeczną, Dążenie do doskonałości oraz Optymizm.

 

Podejmujemy działania niebiznesowe na rzecz swoich pracowników, społeczeństwa oraz środowiska naturalnego. Zdajemy sobie sprawę z potrzeby bezpieczeństwa, a także z tego, że sama produkcja gadżetów odblaskowych wymaga odpowiedniej utylizacji. Bierzemy udział w różnego rodzaju akcjach społecznych i charytatywnych cały czas dążąc do rozpowszechniania coraz większej świadomości bezpieczeństwa na drodze.