Kogo szukamy?

Szukamy osoby odpowiedzialnej za  sporządzanie analiz i raportów na potrzeby wewnętrzne spółki, realizacje zadań kadrowo – płacowych (w tym ZUS, PFRON, PIT, listy płac), kontrole bieżących należności, zobowiązań i płatności. Jesteśmy zainteresowani osobami które będą weryfikowały dokumenty, księgowały, przygotowywały przelewy bankowe oraz które z łatwością będą współtworzyły i uczestniczyły w rozwoju marek firmy.

Inne zadania:
– Wystawianie not korygujących i wezwań do zapłaty
– Wystawianie dokumentów sprzedaży
– Redagowanie pism w relacjach z pracownikami i urzędami

Wymagania

– Wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, finanse, kadry, płace)
– Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
– Znajomość przepisów rachunkowości i prawa podatkowego
– Znajomość zagadnień kadrowo – płacowych
– Znajomość obsługi programów biurowych pakietu MS Office oraz finansowo -księgowych, w tym mile widziana znajomość obsługi jednego z systemów: pakietu oprogramowania InSert w tym Rewizor Nexo Pro, Subiekt Nexo Pro lub Enova oraz Płatnik
– Umiejętność analitycznego myślenia, obowiązkowość, samodzielność, dokładność, terminowość, komunikatywność

Co oferujemy?

– Umowę o pracę (po okresie próbnym)
– Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
– Dofinansowanie do prywatnej opieki stomatologicznej
– Służbowy sprzęt, niezbędny do pracy
– Przepyszną kawę z ekspresu
– Imprezy integracyjne i firmowe
– Pracownicze zniżki na produkty marek firmy

Młodszy Księgowy/a
/ Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Numer telefonu *

Załącz CV (Max. 2MB) *

Załącz list motywacyjny

Języki *
PolskiAngielskiHiszpańskiNiemieckiNorweski

Od kiedy możesz zacząć pracę? *

Skąd dowiedziałeś się o Kando Plus? *